Story Online fórum: A gyerek helyesírása (ex-Réka Norbi) - Story Online fórum

Ugrás a tartalomhoz

A gyerek helyesírása (ex-Réka Norbi)

#1 Törölt Felhasználó (ex-tag) - Témaindító hozzászólás

• torolt-felhasznalo-ex-tag
  • Csoport: Guests

Elküldve: 2008. szeptember 25. - 15:26:41

Kedves Olvasóink!

Mivel Réka és Norbi eredeti fóruma témát változtatott, ezért mi is megváltoztattuk a fórum címét. Ez azonban ne zavarjon senkit meg, további jó fórumozást!

0

• 22 Oldal +
  • « Első
  • 20
  • 21
  • 22
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Egyéb válaszok erre a témára

#421 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2008. október 02. - 14:35:49

Sziasztok!

Még kb. 10 kilót szeretnék fogyni,de közben nagy örömünkre kisbabát várunk.Az lenne a kérdésem,hogy van e valamilyen lehetõség erre a terhesség alatt,úgy hogy a kisbabánknak semmilyen baja ne származzon ebbõl.Mindenhol azt hallom,hogy a terhesség alatt tilos a fogyókúra.Én sem ilyen drasztikus, semmit nem eszek diétára gondolok,csak olyanra,hogy a baba és én is jól érezzük magunkat,és ha közben fogyok,vagy legalábbis nem hízok sokat az már jó.

Õ a második babánk,és az elsõ terhesség alatt is csak 7 kilót híztam,de az otthonlét alatt jöttek a plusszkilók.Elõre is köszönöm a segítségeteket.

0

#422 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2008. október 01. - 13:12:49

Kedves Réka és Norbi!

Az utóbbi idõben én is állandóan küzdök a kilóimmal. Régebben bármit ehettem, (még a terhesség alatt is csak 4,5 kg-ot híztam). Most 69-70 kg vagyok 163 cm és 55 éves. Igazából 63 kg-ot érzem megfelelõnek. A Duci-tornára tornázok, ami nekem nagyon bejött. Csípõn azonnal látszik a hatás, de sajnos a derekamról nem akarnak eltünni azok a fránya úszógumik :-))) A Duci-tornát, ha van módom naponta csinálom, + 5 km a szobabiciklin.
Melyik DVD-t ajánljátok ebben a korban? Még annyit, hogy 4 éve baloldali csípõprotézis mûtéten estem át, bár igazából észre se lehet venni. Ja és az orvosomnak sincs kifogása a Duci-torna ellen. :-))
Köszönettel:
rozalindaa

0

#423 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2008. október 01. - 08:29:24

Sziasztok Réka és Norbi!

Van egy gyönyörû két éves kislányom, és születése óta küzdök a pluszkilókkal. Szülés óta sikerült ugyan lefogynom majdnem tíz kilót, de szeretnék még kilencet. És  bár egy kilóval kevesebb vagyok, mint amennyivel teherbe estem, sajnos már akkor is súlyfelesleggel küzdöttem, ezért szeretnék még fogyni. Az lenne a gondom, hogy kb. 9 hónapja megálltam a fogyásban. Egy-két kiló fel-le csúszkál, tehát konkrétan hízás nem történik, de lejjebb sem megy a mérleg nyelve. Mit javasoltok, hogy tudnám kibillenteni magam a stagnáló állapotból???

Köszönettel: aranygali (pedig nickemmel ellentétben ezt nem is eszem)

0

#424 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2008. szeptember 25. - 17:48:15

SZIASZTOK NEKTEK KÖSZÖNHETÖEN NYÁRON, LEFOGYTAM HÉT KILOT,SZERETEM A DVDITEKET, ÉS JÖVÖHÉTEN MÁR A MENÜT IS RENDELJÜK
0

Topik megosztása:

• 22 Oldal +
  • « Első
  • 20
  • 21
  • 22
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

2 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 2 vendég, 0 anonim felhasználó