Story Online fórum: VV 4 az RTL klub átverése - Story Online fórum

Ugrás a tartalomhoz

VV 4 az RTL klub átverése

#1 Törölt Felhasználó (ex-tag) - Témaindító hozzászólás

• torolt-felhasznalo-ex-tag
  • Csoport: Guests

Elküldve: 2011. február 15. - 16:08:37

VV 4 az RTL Klub legnagyobb átverése!

VV 4 kulisszák mögött, hogy tudja a kedves nézõ mit néz.

2007 decembere óta dolgozom az RTL Klub-nál, hogy milyen pozícióban azt nem
mondom meg, amit leírok azok bennfentes információk és mindenki maga döntse
el valóságtartalmát, leszögezem nem vagyok Olivér fan.
Már a vállogatáson a bevállasztás elõtt el volt rendezve, hogy a Rácz testvérek
bekerüljenek a villába mivel van két nagyon jó „ismerõsük”a stábban. A saját fülem-
-mel hallottam, hogy mondták: „te ugye akkor elrendezted a gépet, nehogy kibassz
velem a Gigiéknek be kell jutni, mindenáron, érted?” Egyébként a legtöbb nézõi
szavazatot a Fazekas testvérek kapták Gábor és István, de az sms-ek nem mérvadó-
ak, ahogy a többi beszavazón sem volt az. Alekoszt már pl. korábban fölfedezték
és nagy húzás volt az õ bejuttatása, hetekkel a beszavazó-show elõtt hívták föl, hogy
„bent van”és még ekkor adtak neki 100 eFt-ot normális ruhákra mert még arra se
lett volna pénze.Mikor az Olivér a hintában kijelentette, hogy Bécit akarja kivinni
a stáb majd elájult mert tudták, hogy bármelyik is esik ki drasztikusan fog csökken-
-ni a nézettség. Rögtön volt egy értekezlet és ott eldöntötték, hogy kiejtik az Olivért
( lsd.: büntetés, az agydoki tanácsára lett ez a fajta bünti mert tudta, hogy ezzel na-
gyon ki fog készülni, majd az utolsó este Enikõ üzenete), másrészt meg úgy kell össze-
vágni az összefoglalókat, hogy megutálják a nézõk Olivért. Ekkor döntötték el azt is,
hogy májusban Rácz Béla lesz a vv 4 gyõztese és innentõl olyan feladatokat fognak
kapni amik „elõnyösek” lesznek a Rácz testvéreknek. Ebben a lejárató kampányban
Balázs nem akart részt venni ( nem is vett, a kihíváson vezetett utoljára mûsort ami-
kor közölte Olivérrel, hogy bünti lesz ), a Bucit meg sem kérdezték, Lilu pedig egy
kis plusz juttatásért vállalta (a párbajon meg is dolgozott a pénzéért, le nem szállt
volna az Anikó témáról). A játékosokat egyébként szerzõdés köti az RTL klub- hoz,
amit ha megszegnek súlyos anyagi vonzattal jár pl.: Gina esetében, amikor elõsször
hangoztatta, hogy ki akar menni a riportba hívták és közölték vele, hogy ok. 3 milla
lesz. Majd mikor a csatorna számára terhessé vállt ezt a szerzõdést módosították.
Mint ahogy arról sem beszélhetnek, hogy a való világ elõre megírt forgatókönyv
szerint zajlik, minden egyes móka, konfliktus és kiborulás mesterségesen generált
és a lakók titkos küldetésekben teljesítik azt.Minden egyes párbaj elõtt a játékosok pon-
tosan tudják ki fog visszajönni, õk tulajdonképpen amatõr színésznek szerzõdtek a
csatornához.
Úgy hogy ha valaki manipulált az nem a játékos, vagy játékosok hanem az Rtl klub
( azon belül is két ember).
Ehhez az íráshoz én soha nem fogom a nevemet adni, rajtam kívül még 120 ember
dolgozik csak a vv 4- en, célom ezt az infót a lehetõ legóvatosabb módon ki-
szivárogtatni, hogy miért? Megvan rá az okom! Mindazonáltal senki ne legyen
naív, egy ekkora költségvetésbõl készülõ mûsor sorsát „nem Rozi néni fogja
eldönteni a kapa mellõl!”

Üdvözlettel: Iceman

0

• 5 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Egyéb válaszok erre a témára

#1 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2011. augusztus 17. - 15:28:34

A mai nappal visszakerült mindenkinek a hozzászólásainak valós száma.
0

#2 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2011. július 21. - 14:03:05

Ne aggódjatok, mindjárt kezd a VV5! :nevet: :nevet: :ordog:
0

#3 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2011. május 31. - 12:35:52

Értem én,hogy mit mondasz,igen kell elrettentõ példa is,csak az a bajom,hogyan sokan ezt inkább követendõnek tartják. A férjemnek is igaza van,amikor azt mondja,hogy nem ezek a cölöpök a hülyék,hanem én,mert ezek felkelnek jó esetben délben,nagyon jó pénzért pl. rinyálnak egyet az állítólagos nyomorukkal valamelyik újságnak, vagy bohóckodnak egy sort a TV-ben,én meg kelek minden nap 3/4 5-kor,és lassan gombokért dolgozok 8 órát. Közben a csillagokat is letagadják az égrõl,bevétel az nem volt,mert jótékony fellépés volt,elfelejtettek kifizetni...... Aztán kint beül a full extrás kocsijába,én meg komolyan kezdek azon aggódni,hogy keveseb,mint 20 év múlva honnan fogok nyugdíjat kapni,mert én nem tudok félre rakni,az állam meg hátrál ki mindenbõl,mert alig dolgozunk,nincs bevétel. Abbahagyom,mert értelmetlen.
0

#4 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2011. május 11. - 17:27:20

0

#5 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2011. május 11. - 12:24:53

Ma kapásból találtam csak ezen a lapon 11 alekoszos, 3 valóvillás cikket, igaz, behatóan nem számoltam meg. Bárhová lapozok, mindenhol az õrület.
Nem hiszem el, hogy nem lehet értelmes cikkeket lehozni, normális emberekrõl, csak a celebek, "sztárocskák", dolgozni nem akaró ribik, legyen az nõi vagy hím ivarú?!

Reggel (délelõtt) a fiaim felébredtek, és éppen errõl volt szó valamelyik csatornán. Értetlenkedve nézték, hogy valaki, aki embernek nevezi magát, hogyan süllyedhet le erre a szintre?
Hiába mondják sokan: ilyenektõl tanuljanak a gyerekek? Igen! Elrettentõ példa is kell nem?
0

#6 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2011. május 11. - 07:48:46

0

#7 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2011. május 11. - 07:19:23

Gondolok én mindenre,meg relaxálok is,de komolyan az jut az eszembe,hogy miért nem lehet mondjuk egy jó kis vetélkedõt adni ehelyett a sok sz@r helyett? Még az a szerencse ,hogy szeretek,és tudok (manapság ez is nagy szó olvasni,és annyi jó könyv van.

Jó,biztos az a bajom,hogy azt látom nap,mint nap,a privát szférámban is,hogy teljesen értéktelen emberek jutnak jobb pozicíóba,csak azért mert el tudják adni magukat,és ez zavar. Nincs értéke a munkának,meg a kimondott szónak. Jó tudom,ne akarjak világot váltani 

0

#8 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2011. május 09. - 16:09:52

Relax!
0

#9 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2011. május 09. - 15:44:05

Böbõce, ne háborogj! A kereskedelmi csatorna megint gazdagszik a mûsorából, és gondolj a lósz@rra és a verébre!
0

#10 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2011. május 09. - 08:18:18

Azt hiszem itt az ideje,hogy a nevedet add ehhez,mert ez is annyira átverés volt,mint az egész VV4.

Most komolyan,minek kell ennek a féltudatlan Balfaszosznak feleség keresõ mûsor???? A pénz miatt amúgy is ragadni fognak rá a nõk,mert egyébként meg senkinek nem kellene. De ebbõl sztárt csinálni..... Hát igen,2011.-ben itt tart ma Magyarország 

0

#11 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2011. május 06. - 14:15:54

Szerintem itt az lehet a dolgok mögött, hogy nem mindenki olvas újságot, nem nézi meg a fórumokat neten, csak az alapján költ rájuk, amit tévében lát. Vagy, vannak ennyire fanatikus és naiv emberek?
0

#12 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2011. május 05. - 16:18:52

Ennyi barmot-hogy pénzt költ....sms-re
0

#13 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2011. április 28. - 17:06:40

Szerintem józanul gondolkodó ember nem küld sms-t egyik mûsorra sem!
Még soha, egyikre sem küldtem, eztán sem fogok, pedig lassan azt várom, hogy a híradó is szavazósdi lesz.
Így gazdagodnak a kereskedelmi csatornák. Csak, nem rajtam.
0

#14 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2011. április 27. - 14:08:24

Én már réges-régen csak a sok boldog, reménykedõ szavazókat sajnálom, mikor hülyítik Õket, hogy ha szavaznak mit nyerhetnek. Arra nem is gondolnak, hogy az már régen el van döntve, hogy azokat ki nyeri meg.

Ez más szavazós mûsorban is így van. Közjegyzõ ide, vagy oda!!!!
0

#15 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2011. április 27. - 07:14:59

Mindent leírtál.....

0

#16 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2011. április 26. - 12:13:56

Továbbá javasolnék egy Magyar Helyesírás Szabályai címû, igen hasznos könyvet, esetleg a számítógépen fellelhetõ " Helyesírásellenõrzés" címû, fájlban megtalálható programot, valamint a távirányítón a kikapcsolós gombot.
A többit elmondtad.
0

#17 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2011. április 26. - 11:40:37

Javaslom az itt elégetlenkedõ, szavazatmanipulációról rebegõ, a szavazás menetét és kimenetelét kifogásoló emberkéknek, hogy ragadjanak telefont, amikor itt az ideje, és költsék a pénzüket. Nem Olivért és táborát kell fikázni, hogy azok beindulnak és nyomják ezerrel. Mindenkinek, akinek valamilyen telefonja van, adott a lehetóség.

A minõsítgetésrõl meg annyit mondanék, hogy másokat néhány komment alapján kategorizálni az vajon intelligens dolog-e?

Többször, többen elmondták már itt a fórumon, hogy nem valaki MELLETT hanem valaki ELLEN foglalnak állást. Senkitõl nem olvashatta a mélyen tisztelt minõsítgetõ, hogy valakirõl is elismerõen nyilatkozott volna bárki is. De egyáltalán; hogy jön bárki is ahhoz, hogy vadidegen embereket lehordjon, degradáljon, csak mert neki éppen valaki szimpatikus és a másiknak nem? Nem a kommentelõk lelkivilágát kellene elemezni, mert ez nem arról szól. A TÉMÁRÓL kell véleményt írni, akár a cikkek alatt, akár itt a fórumon. Ahhoz meg baromira nem tartozik hozzá mások pocskondiázása, még akkor sem, ha véleményünk egészen más egyes szereplõkrõl.
0

#18 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2011. április 26. - 11:24:49

Naná, mert nekik alanyi jogon jár, elvégre nem a naptól barnák. Így aztán ha sárba tipródik az alanyi joguk, akkor csalást ordítanak, nem riadnak vissza semmilyen rágalomhadjárattól, és gondoskodnak róla, hogy a köztudatban maradjanak.
0

#19 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2011. április 24. - 11:31:48

Tökéletesen igaz minden a pénzen múlik sajnos. Olivér egy szemét alak most is megbeszélték a taktikát Alekosszal hogy Éva maradjon bent  ezek szerint Anikó már vesztes is. Megint az lesz, hogy ha megmutatják a képeket akkor jön majd a rengeteg szavazat Olivér táborátor.

Olivért nem kellett volna beengedni a villába õ manipulálja az embereket, nem érdemli meg az 500000.Ft.ot sem a szereplésért megtagadta Anikóval is a megbeszélést  sunyi egy alak

0

#20 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2011. április 21. - 21:28:14

Sajnos egyet kell értenem mindenkivel,akinek az a véleménye,hogy az egész VV4 beszavazasa,parbajai csalás!közjegyzõ ide,közjegyzõ oda.
Semmi értelme hogy a részletekbe belebonyolodjam,csak a Gigi EVA párbaj kimenetelére utalnék,amikor direkt azert mutattak meg,hogy a Gigi vezet 10%-l,hogy meg tudjak fordítani az állást,hogy az Eva mehessen vissza a villába,pedig õ az egyik olyan személy,akinek inkabb az elvonon és a õszi játékán lenne a helye,nem a VV4-Ben.Mindenki,akinek õ és az okostojás görög félisten a hat osztalyaval szimpatikus és inteligensnek tartja,az olyan mint ok,magukat minõsítik.
Anyázás,köpködés k...s után Jerzy barátunk annyira meg iparosodott,hogy annak a vállán sírja el bánatát,aki mindezeket mondta rá ill.Alekosz a retardalt légpisztolyos beszolasaval.
Szóval a lényeg,alig várom,hogy vegre vege legyen ennek a nagy kamu Való Vilagosdinak.
Senki nem érdemli meg a nyereményt,de,ha megis az a személy ANIKÓ legyen!
Lacit is az idegbeteg,alkoholista Eva és okostolyas Alekosz készítette ki,miattuk inkabb kijött,mert nem bírta tovább!
0

Topik megosztása:

• 5 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó