Story Online fórum: Csevegõ - Story Online fórum

Ugrás a tartalomhoz

Csevegõ

#1 Törölt Felhasználó (ex-tag) - Témaindító hozzászólás

• torolt-felhasznalo-ex-tag
  • Csoport: Guests

Elküldve: 2010. február 03. - 13:35:46

Gyertek lányok-fiúk,csacsogjunk itt témától függetlenül arról, ami éppen érdekel.

0

• 64 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Egyéb válaszok erre a témára

#1 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2011. október 04. - 08:48:20

Üzenet megtekintéseIdézés: swallow - Dátum: 2011. szeptember 30. - 10:16:35

Kicsit nem értem a nőt. Szülök egy gyereket valakinek a megkérdezése, beleegyezése nélkül, majd, ha látom, hogy nem jött be a számításom, telehintem a médiát. aztán, irreális összegeket követelek, ha ez sem jön be, megint sírok egyet tévében, bulvárlapoknál, hogy megveretett a gyerekem apja, alig van enni, stb.
Utána felcsípek egy debil kinézetű fodrászt, aki véletlenül közkedveltnek nem mondható kiszel ismerőse, hajásza, majd, szintén a kiszelke ügyvédjét tekintem sajátomnak.
Mindemellett, a kamerák előtt készülnek a műbögyeim, lemezt akarok kiadni, mert bennem van az x-faktor, műkarmoshoz járok, hajat varratok, mert kurva jól megy nekem!
ezzel sem tudok hatni a nyusziszakácsra, ezért nem fizetek albérletet, rezsit, majd telesírok megint minden, létező bulvárlapot, hogy mehetek a gyerekemmel a híd alá. Amiből, megélhetési bohócot csinálok, mert mindenhol mutogatom, ahelyett, hogy csendben nevelném, ha már, "akartam" a világrajöttét!
Na, álljon meg a menet!!!!!!!!!!
Ez a kicsi fiú aljas szándékból született, és nagyon kíváncsian várom, mikor lép a gyámügy!!

Már baromira ideje lenne. Van apja a kicsinek, jó körülmények között él a családjával. Megkapná a neki is járó neveleést és javakat, akármennyire az apja ellenére, aljas indokból elkövetett teherbe esés eredményeként is jött a világra, arról ő nem tehet. Viszont az a barom anyja nem érdemli meg, hogy legyen neki. Egyedül a börtönt érdemelné meg, de azt nagyon azért, amit ezzel az aprókával művel.
0

#2 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2011. szeptember 30. - 10:19:03

Bocsi, AKIBŐL akart lenni!
Húzzon el a retekbe dolgozni, de, gondolom, azért nem megy el a munka temetésére sem, mert nem ismeri a megboldogultat!!!! Okádék!!!!!!!
0

#3 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2011. szeptember 30. - 10:16:35

Üzenet megtekintéseIdézés: bucimanci - Dátum: 2011. szeptember 30. - 09:44:04

Kicsit nem értem a nőt. Szülök egy gyereket valakinek a megkérdezése, beleegyezése nélkül, majd, ha látom, hogy nem jött be a számításom, telehintem a médiát. aztán, irreális összegeket követelek, ha ez sem jön be, megint sírok egyet tévében, bulvárlapoknál, hogy megveretett a gyerekem apja, alig van enni, stb.
Utána felcsípek egy debil kinézetű fodrászt, aki véletlenül közkedveltnek nem mondható kiszel ismerőse, hajásza, majd, szintén a kiszelke ügyvédjét tekintem sajátomnak.
Mindemellett, a kamerák előtt készülnek a műbögyeim, lemezt akarok kiadni, mert bennem van az x-faktor, műkarmoshoz járok, hajat varratok, mert kurva jól megy nekem!
ezzel sem tudok hatni a nyusziszakácsra, ezért nem fizetek albérletet, rezsit, majd telesírok megint minden, létező bulvárlapot, hogy mehetek a gyerekemmel a híd alá. Amiből, megélhetési bohócot csinálok, mert mindenhol mutogatom, ahelyett, hogy csendben nevelném, ha már, "akartam" a világrajöttét!
Na, álljon meg a menet!!!!!!!!!!
Ez a kicsi fiú aljas szándékból született, és nagyon kíváncsian várom, mikor lép a gyámügy!!
0

#4 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2011. szeptember 30. - 09:44:04

NA MIT SZÓLTOK?
0

#5 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2011. szeptember 22. - 17:14:57

Üzenet megtekintéseIdézés: swallow - Dátum: 2011. szeptember 21. - 16:40:04

Köszi az infót, máris szaladunk!!!! Na, és aznap este lehet szexelni? haskidobós pólóban kell közlekedni, tűsarkúban? Mindent kell beretválni, vagy, csak a mellemet????
Segíts, láccíííííííí!!!!!!!!!!

Szakállat és bajuszt is!:nevet::nevet::nevet::nevet:
0

#6 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2011. szeptember 22. - 17:14:13

Üzenet megtekintéseIdézés: fant - Dátum: 2011. szeptember 21. - 15:18:40

Sziasztok,
még friss vagyok ilyen csevegős téren, de ezt el kell mesélnem!
Barátnőmmel arra gondoltunk, hogy elmegyünk pasizni, mert már nagyon kivagyunk. Nyugatinál bolyongtunk, amikor betévedtünk egy helyre. Utólag kiderült, hogy ez a Szikra nevű hely, de nem is ez a lényeg. Bementünk, tök jó jazz zene szólt. Leültünk, rendeltünk egy-egy pohár bort és elkezdtünk dumálni. Kb 20 perc múlva leült hozzánk Gábor meg Zsolti... és azóta is együtt vagyunk! Varázslatos este volt! :)
Szóóval csajok, menjetek a Szikrába jazz-t hallgatni, és csípjetek fel jó pasikat! :)

Utálom a jazzt. A pasizásból is kinőttem, de azért nektek minden jót!
0

#7 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2011. szeptember 21. - 16:40:04

Üzenet megtekintéseIdézés: fant - Dátum: 2011. szeptember 21. - 15:18:40

Sziasztok,
Barátnőmmel arra gondoltunk, hogy elmegyünk pasizni, mert már nagyon kivagyunk. Nyugatinál bolyongtunk, amikor betévedtünk egy helyre. Utólag kiderült, hogy ez a Szikra nevű hely, de nem is ez a lényeg. Bementünk, tök jó jazz zene szólt. Leültünk, rendeltünk egy-egy pohár bort és elkezdtünk dumálni. Kb 20 perc múlva leült hozzánk Gábor meg Zsolti... és azóta is együtt vagyunk! Varázslatos este volt! :)
Szóóval csajok, menjetek a Szikrába jazz-t hallgatni, és csípjetek fel jó pasikat! :)

Köszi az infót, máris szaladunk!!!! Na, és aznap este lehet szexelni? haskidobós pólóban kell közlekedni, tűsarkúban? Mindent kell beretválni, vagy, csak a mellemet????
Segíts, láccíííííííí!!!!!!!!!!
0

#8 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2011. szeptember 21. - 15:18:40

Sziasztok,
0

#9 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2011. szeptember 07. - 16:26:57

Elhúzhatnátok melegebb országba a hülye reklámamitokkal . Ezek itt egy FÓRUM topikjai. A fórum célja a beszélgetés nem pedig a reklámozás.
0

#10 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2011. szeptember 07. - 15:23:00

Babásoknak!
Babaszépségverseny 0-3 éves korig: http://surl.hu/babaszepsegverseny
Hátha érdekel valakit egy évi adag pelus :)
0

#11 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2011. augusztus 17. - 15:27:33

A mai nappal visszakerült mindenkinek a hozzászólásainak valós száma.
0

#12 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2011. július 29. - 17:45:57

http://www.asztropatika.hu/
0

#13 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2011. július 06. - 10:15:54

Üzenet megtekintéseIdézés: Böbike - Dátum: 2011. július 06. - 07:53:56

Szokásomhoz híven egy kicsit komolyabb hangvételű dolog,kíváncsi vagyok a véleményetekre.Tegnap véget ért a kilakoltatási moratórium,a híradóban volt 2 család,akikhez jött a végrehajtó.Az egyik egy 90 éves néni Székesfehérváron,akinek a fia vett fel 7 millió forint kölcsönt a házára.Jogvédők elállták a ház bejártatát,végül a kilakoltatást elhalasztották,a néni a 2 felnőtt fiával pedig kapott az önkormányzattól 1 évre egy lakást.Mocsok szemétláda leszek sok ember szemében,de én ezt nem értem!Aki hitelt vesz fel,annak azért tisztában kell lennie azzal,hogy ezeket törleszteni kell,bármi is adódik az életben.A bank jogosan követeli a pénzét, az új vevő pedig jogosan szeretne beköltözni oda,amiért pénzt adott.A végrehajtás nem egyik óráról a másikra történik,addig azért a bank kéri egy párszor a pénzét,mire ez eljut a végrehajtóig,és amikor a folyamat elindul még mindig van lehetőség egyezkedni.Egy 90 éves embert ennek kitenni gusztustalan.Nem tudom mire kellett a pénz,nem is rám tartozik,nem is érdekel,de én képtelen lennék kitenni egy ilyen megalázó dolognak azt,akit szeretek.Nekem sok olyan ismerősöm van,aki a könnyű pénzfelvételi lehetőség miatt pl.kocsit vett,vagy luxusnyaralásra költötte a felvett hitelt,most viszont szenved,hogy a törlesztő majdnem a duplája a kezdő összegnek.Nekik szerencséjük van,hogy kaptak egy átmeneti lakást,sokaknak viszont ez sem adatik meg,élnek úgy,ahogy tudnak.De törleszteni kell,bármi történik is,a bankokat nem igazán érdekli,hogy mi a bajod,kérik vissza a pénzüket.És mielőtt valaki megdobálna,mondom mindezt úgy,hogy hitelem van,és a férjem január óta munkanélküli.

Igazad van teljes mértékben. Sajnos sokan túlvállalták magukat, mert nem csak a lakás van hitelre, de még az utolsó kanál is. Mert manapság minden kell és azonnal. A bank meg két kézzel szórja a hitelt. Régen komoly feltételei voltak a hitelfelvételnek, nagyon nehéz volt megfelelni. Azt például a volt szomszédomtól tudom, hogy míg csak az OTP volt egyedül mint kereskedelmi bank, vásárlási hitelt például nem is tudott felvenni, míg az előző ki nem volt fizetve. Ma meg? Nem ad az egyik, megy a másikhoz, ott kap. Nap mint nap húzom fel magam a banki reklámokon. Meg azon, hogy végiggondolom, hányan húzódtak aznap is csőbe, megint. Ahogy az is szemét dolog, hogy a bank egyoldalúan bármikor módosíthat szerződést és ez nem minősül szerződésszegésnek. Pedig ha jobban meggondoljuk, az.

Szóval mindenki nagyon-nagyon gondolja meg, mire és mikor vesz fel hitelt.
0

#14 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2011. július 06. - 07:53:56

Szokásomhoz híven egy kicsit komolyabb hangvételű dolog,kíváncsi vagyok a véleményetekre.Tegnap véget ért a kilakoltatási moratórium,a híradóban volt 2 család,akikhez jött a végrehajtó.Az egyik egy 90 éves néni Székesfehérváron,akinek a fia vett fel 7 millió forint kölcsönt a házára.Jogvédők elállták a ház bejártatát,végül a kilakoltatást elhalasztották,a néni a 2 felnőtt fiával pedig kapott az önkormányzattól 1 évre egy lakást.Mocsok szemétláda leszek sok ember szemében,de én ezt nem értem!Aki hitelt vesz fel,annak azért tisztában kell lennie azzal,hogy ezeket törleszteni kell,bármi is adódik az életben.A bank jogosan követeli a pénzét, az új vevő pedig jogosan szeretne beköltözni oda,amiért pénzt adott.A végrehajtás nem egyik óráról a másikra történik,addig azért a bank kéri egy párszor a pénzét,mire ez eljut a végrehajtóig,és amikor a folyamat elindul még mindig van lehetőség egyezkedni.Egy 90 éves embert ennek kitenni gusztustalan.Nem tudom mire kellett a pénz,nem is rám tartozik,nem is érdekel,de én képtelen lennék kitenni egy ilyen megalázó dolognak azt,akit szeretek.Nekem sok olyan ismerősöm van,aki a könnyű pénzfelvételi lehetőség miatt pl.kocsit vett,vagy luxusnyaralásra költötte a felvett hitelt,most viszont szenved,hogy a törlesztő majdnem a duplája a kezdő összegnek.Nekik szerencséjük van,hogy kaptak egy átmeneti lakást,sokaknak viszont ez sem adatik meg,élnek úgy,ahogy tudnak.De törleszteni kell,bármi történik is,a bankokat nem igazán érdekli,hogy mi a bajod,kérik vissza a pénzüket.És mielőtt valaki megdobálna,mondom mindezt úgy,hogy hitelem van,és a férjem január óta munkanélküli.
0

#15 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2011. június 29. - 19:37:45

Nem tok linket bemásolni.....
0

#16 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2011. június 29. - 18:15:58

Üzenet megtekintéseIdézés: bucimanci - Dátum: 2011. június 28. - 12:10:26

Nem értem, mi ebben a jó?! Zagyva, áttekinthetetlen, szükségtelen funkciókkal telenyomva. Nem azért nem jártak ide beszélgetni, mert rossz volt a régi, hanem azért, mert megtehetik a hírek alatt.A régi a funkiójának megfelelt. Aki közösségi életet akar élni, az menjen az iwiwre vagy a másik marhaságra. Ja, és ne kategorizáljon már senkit ez a hülye rendszer, mert nem attól lesz veleje a mondandónak, hogy kit hova sorol.Még az új szövegszerkesztő funkcióknak se nagyon lehet örülni, mert használatuk épp olyan körülményes, mint a "fejlesztés" előtt volt. Az meg, hogy egy bazi képet be lehet illeszteni.... Hát jobb volt nélküle.

Ne mérgelőggyé te se, majd az idő meghozza a kedvedet. A fórumok nagy része ilyen... :virag:

Szerkesztve Benta által: 2011. június 29. - 18:16:23

0

#17 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2011. június 28. - 12:10:26

Üzenet megtekintéseIdézés: Benta - Dátum: 2011. június 24. - 15:56:26

Nagyon klassz lett a fórum, 5 perc alatt meg fogod szokni. Nemérgelőggyé, sokkal jobb lett, higggyé nekem. :mosolygos:

Nem értem, mi ebben a jó?! Zagyva, áttekinthetetlen, szükségtelen funkciókkal telenyomva. Nem azért nem jártak ide beszélgetni, mert rossz volt a régi, hanem azért, mert megtehetik a hírek alatt.A régi a funkiójának megfelelt. Aki közösségi életet akar élni, az menjen az iwiwre vagy a másik marhaságra. Ja, és ne kategorizáljon már senkit ez a hülye rendszer, mert nem attól lesz veleje a mondandónak, hogy kit hova sorol.Még az új szövegszerkesztő funkcióknak se nagyon lehet örülni, mert használatuk épp olyan körülményes, mint a "fejlesztés" előtt volt. Az meg, hogy egy bazi képet be lehet illeszteni.... Hát jobb volt nélküle.
0

#18 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2011. június 25. - 07:07:20

Kérlek segíts egy beteg kislánynak , aki úgy szeretne élni , mint a többi egészséges társa!
www.krisztikeweboldala.gportal.hu
Köszönöm!
Krisztike anyukája! :smile: :virag:

0

#19 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2011. június 24. - 16:33:20

Üzenet megtekintéseIdézés: Candide - Dátum: 2011. június 24. - 16:13:45

Ja,aki ügyes? Látom Te már vágod a linket és a képfelrakást is! Ügyes vagy! :csodalkozik:

Leírtam a Hová lett a hozzászólásunk topikban :mosolygos:
0

#20 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2011. június 24. - 16:13:45

Üzenet megtekintéseIdézés: Benta - Dátum: 2011. június 24. - 15:56:26

Nagyon klassz lett a fórum, 5 perc alatt meg fogod szokni. Nemérgelőggyé, sokkal jobb lett, higggyé nekem. :mosolygos:

Ja,aki ügyes? Látom Te már vágod a linket és a képfelrakást is! Ügyes vagy! :csodalkozik:
0

Topik megosztása:

• 64 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

2 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 2 vendég, 0 anonim felhasználó