Story Online fórum: Hová lesz a hozzászólásunk - Story Online fórum

Ugrás a tartalomhoz

Hová lesz a hozzászólásunk

#1 Törölt Felhasználó (ex-tag) - Témaindító hozzászólás

• torolt-felhasznalo-ex-tag
  • Csoport: Guests

Elküldve: 2009. június 13. - 08:52:39

Néhány napja regisztráltam, de bármelyik cikkhez szólok is hozzá, egyik sem jelenik meg. Vajon miért? Veletek is megtörténik? Írjuk meg itt a kimoderált véleményünket.
4

• 157 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Egyéb válaszok erre a témára

#1 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2015. február 07. - 13:43:43

Ha ez az új seprő jól seper című Szalay Viven főszerkesztő egy akkora durranás a Story magazin élén, hogy finnyásan megválogatja a báli társaság összetételét, szelektálta a meghívottakat (helyesen, nem mehet Győzike, Alekosz, Kiszel és hasonlók), nem lehetne, hogy ezt a sza**á vált oldalt valahogy gatyába rázza?! Valamikor ez egy humoros, jópofa, szórakoztató oldal volt, jó humorú, egymást ismerő kommentelőkkel, a hozzászólások ahhoz a cikkhez kerültek, ahová célozták őket, mára meg egy nagy szemét lett belőle. HAHÓ VIVEN! Tenni kellene valamit!
0

#2 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2014. május 27. - 16:30:28

Üzenet megtekintéseIdézés: Qkorika - Dátum: 2009. június 13. - 08:52:39

Néhány napja regisztráltam, de bármelyik cikkhez szólok is hozzá, egyik sem jelenik meg. Vajon miért? Veletek is megtörténik? Írjuk meg itt a kimoderált véleményünket.

Több, mint egy éve szóltam hozzá, akkor még azt hittem, hogy a fórum továbbra is működni fog, úgy mint régen, évekig. Miután nem vagyok és nem is leszek fenn a FB-on, itt szólok a Liptai Claudiás cikk írójának, hogy a gyönyörű színésznő nem váltott hajszínt, mindössze felkapott egy barna parókát, mert egy nyári forgatásra készül, ahol ezzel a hajszínnel fog dolgozni. Ennyit egy bulvárfirkásznak illene tudni!
0

#3 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2013. április 25. - 09:45:28

Üzenet megtekintéseIdézés: deCorday - Dátum: 2013. március 09. - 12:53:18

Ja, nem "döglött be" haha :-) mióta nincs is? Jó sokáig tart ez a fejlesztésnek nevezett lerázós szöveg. Mégis mi a franckarikát csinálnak? Amúgy el tudom képzelni, hogy Szilágy úr a válasz írása közben visszafogta magát, nehogy vmi illetlent írjon az észrevételedhez :mosolygos:

Na, ugye hogy :tuti: nem lerázós szöveg volt?
0

#4 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2013. március 09. - 12:53:18

Ja, nem "döglött be" haha :-) mióta nincs is? Jó sokáig tart ez a fejlesztésnek nevezett lerázós szöveg. Mégis mi a franckarikát csinálnak? Amúgy el tudom képzelni, hogy Szilágy úr a válasz írása közben visszafogta magát, nehogy vmi illetlent írjon az észrevételedhez :mosolygos:

Üzenet megtekintéseIdézés: Qkorika - Dátum: 2013. február 28. - 12:32:14

Képzeljétek! Komolyan vettem a fenti sorban a @IRJON NEKÜNK felszólítást és megkérdeztem, hogy nem érdemelnénk-e mi egykori olvasók annyit, hogy megírják, bedöglött az oldal. És csoda történt, 5perc alatt válaszoltak! Ime:

"Kedves ****!
Az oldal nem "döglött be". Naponta tucatnyi új hírt olvashat nálunk, és a kommentelést leszámítva, minden funkció kiválóan működik. Jelenleg technikai fejlesztés alatt áll az oldal, de hamarosan újra hozzá lehet majd szólni a cikkekhez.
Köszönjük az észrevételét,
Szilágyi Máté"

Na, erre varrjatok gombot! :tuti:

0

#5 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2013. február 28. - 12:32:14

Képzeljétek! Komolyan vettem a fenti sorban a @IRJON NEKÜNK felszólítást és megkérdeztem, hogy nem érdemelnénk-e mi egykori olvasók annyit, hogy megírják, bedöglött az oldal. És csoda történt, 5perc alatt válaszoltak! Ime:

"Kedves ****!
Az oldal nem "döglött be". Naponta tucatnyi új hírt olvashat nálunk, és a kommentelést leszámítva, minden funkció kiválóan működik. Jelenleg technikai fejlesztés alatt áll az oldal, de hamarosan újra hozzá lehet majd szólni a cikkekhez.
Köszönjük az észrevételét,
Szilágyi Máté"

Na, erre varrjatok gombot! :tuti:
0

#6 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2013. február 28. - 12:08:07

Üzenet megtekintéseIdézés: deCorday - Dátum: 2013. február 27. - 16:27:40

Ja, hát elég gáz...pedig olyan "nagyszerű" hírek vannak, amikhez biztosan jönnének a jó kis megjegyzések :ordog:

Én is ezer éve nem jártam erre, gondoltam most bekukk és megkérdezem valami fő illetékestől, nem vették észre, hogy bedöglött ez az egész kóceráj?!
Azért böffenthetnének valamit az egykori olvasóiknak. A kommentek sokkal jobbak voltak, mint az ócska, helyesírási és fogalmazási hibáktól hemzsegő gagyi cikkeik. Cikkek ügyében minden maradt a régiben, komment nincs.
0

#7 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2013. február 27. - 16:27:40

Ja, hát elég gáz...pedig olyan "nagyszerű" hírek vannak, amikhez biztosan jönnének a jó kis megjegyzések :ordog:

Üzenet megtekintéseIdézés: sermar - Dátum: 2013. február 23. - 16:27:10

Hihetetlen, de semmi nem változott itt az biztos, semmi nem jelenik meg, még a helyesírási hibák, pongyola fogalmazások megmaradtak!!!
De nincs annyi vér a pucájukban, hogy kiírják, hogy kész, vége, megszünt minden!!!

0

#8 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2013. február 23. - 16:27:51

"míg a helyesírási hibák" stb...."
0

#9 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2013. február 23. - 16:27:10

Hihetetlen, de semmi nem változott itt az biztos, semmi nem jelenik meg, még a helyesírási hibák, pongyola fogalmazások megmaradtak!!!
De nincs annyi vér a pucájukban, hogy kiírják, hogy kész, vége, megszünt minden!!!
0

#10 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2013. február 22. - 08:18:14

Semmi sem változott, pedig elég régen jártam erre. A hsz-t továbbra sem teszik ki, de nyomi ez a Storyonline! :merges:
0

#11 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2012. december 21. - 15:49:49

Nekem sem a szívem csücske Tóth Gabi, sőt kifejezetten rühellem. Egy mélyről jött, iskolázatlan, feltűnési viszketegségben szenvedő átlagos képességű énekes.

Az x faktorban Malek volt a legnormálisabb ítész, aki még értett is s muzsikához, ha ezt a kis zajláda senkit ültetik a helyére, hát az elég gáz lesz, igaz Feró is kriminális.
Ki lesz Malek helyett?

Amúgy Malek Miki tesója a Voice-ban szintén nagyon gáz, pedig tőle vártam a legtöbbet, gondoltam ha már intenzíven tanulta is a zenélést, majd ő lesz a legprofibb, idiótán vihog, szakmai mondanivalója alig van, Somló úgyszintén nagyon ciki, annyira buta, hogy még egy értelmes mondatot sem tud kinyögni, egy normális tőmondattal is hadi lábon áll, egy összetett értelmes mondat pedig mindenképpen meghaladja a képességeit. Karamella, aki szintén nem a szívem csücske, róla meg állapítanom kellemes csalódást okozott, nem feltételeztem hogy ennyire normális, szakmai, hozzáértő véleményeket fogalmaz majd meg.
0

#12 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2012. december 20. - 15:31:42

Üzenet megtekintéseIdézés: Qkorika - Dátum: 2012. november 14. - 12:26:18

Tóth Gabi már :tuti: megmutatta, igaz nem művészi volt a fotó, csak az egyik mostani fellépésén készült, hát mit ne mondjak, sikerülhetett volna :wacko: jobban is. Szerintem a két oldalán a hátába is töltöttek valamit, mert olyan széles :blush: lett a háta, hogy Janics Natasa is megirigyelhetné.
A minap csinált vele egy interjút valami nőnemű nevenincs nemtomki, aki a bögyéről érdeklődött, hát úgy lebaxta a Gabi, hogy a csaj levegőt nem kapott. Jól megmondta neki, hogy egy ő egy művésznő, nem celeb, szíveskedjen vele kellő tisztelettel beszélni, mert nem ad interjút. Majd ha olyan tisztelettudóan kérdezgeti, ahogy ő elvárja, majd akkor esetleg szóbaáll vele. A nevenincs köpnyi-nyelni nem :nema: tudott és a küszöb alól szólt ki kellő tisztelettel a kérdéseivel. :nevet:

Nem értem, hogy ki futtatja ennyire Tóth Gabi karrierjét? Átlagos hangú énekesnő, rossz kisugárzással. Nagyon sokan nem kedvelik sem őt, sem a dalait.
0

#13 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2012. december 20. - 15:28:20

Bizonyára nem tudják megfizetni a moderátort. Anélkül pedig nem működhet az oldal...
0

#14 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2012. november 20. - 14:29:20

Szerintem ennek a fele sem igaz :-)

Üzenet megtekintéseIdézés: sermar - Dátum: 2012. november 19. - 20:35:06

Na, ezt a bucifejet kell megnézni, s láthatjuk, hogy van az a pénz, amiért váltogathatta a nőket ez a pasi, mert, hogy nem magáért szerették, az tuti!

http://www.storyonli...du_peter/40344/

0

#15 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2012. november 20. - 14:26:57

Olyan fantasztikus minden hír, nem is tudom, mihez szóljak hozzá :mosolygos: szánalmas ez az egész story-s oldal, legyen már vmi, vagy szünjön meg és kész. :merges:
0

#16 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2012. november 19. - 20:35:06

Na, ezt a bucifejet kell megnézni, s láthatjuk, hogy van az a pénz, amiért váltogathatta a nőket ez a pasi, mert, hogy nem magáért szerették, az tuti!

http://www.storyonli...du_peter/40344/
0

#17 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2012. november 18. - 18:46:33

Ja, Csobot Adél is tetszik, bájos kislány, a hangja biztos, hogy fejleszthető, tehát nem felejthető egyéniség!
0

#18 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2012. november 18. - 18:43:48

Nem vagyok szakértő, de Oláh Gergő és Antal Timi, aki nyerő lehetne - saját vélemény.
Szabó Dávid is tud, de Ő már "profi".

Annak a kicsi lánynak hangja van! Oláh Gergő őstehetség!

Hááát, kíváncsi leszek meddig mer elmenni az RTL Klub, meddig gondolja, hogy hülyítheti a népet!
1

#19 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2012. november 18. - 18:37:11

X-faktor??? Tegnaptól határoztam el, hogy nem nézem tovább.

Szombati "kikapcsolódás" gyanán elment, megyegetett. Miután kiestek azok, illetve párbajoztak azok, akiknek némi hangjuk is van, kiakadtam.

Bent van Zámbó hangnélküli Krisztián, Stone, aki erőlködik, majd baxarik...

Nem az SMS-ek miatt vannak ezek az emberek még játékban, szerintem már akkor megvan a győztes, amikor a műsor elindul, az SMS-ek legfeljebb "pénzhajhászás" miatt kellenek.

Előre eltervezett, kimódolt műsor, nem a hang fontos, hanem a botrányok, minél többet kerüljenek az illetők a bulvárlapokba, mert addig is reklámot kap az RTL.

Nem hiszem, hogy van olyan ember,aki a hangja miatt szavazna Zámbó fahangra,- max az apja miatt, mert szerették az Ő dalait, de azt nem hiszem, hogy ne hallanák, hogy ennek a fickónak /Z.KR/ annyi hangja sincs, mint amikor a vízcsapot kinyítjuk, s némi dallamot vélünk kihallani belőle.

Szó szerin paff lettem, amikor elsőnek "kiabálta" Nóra a nevét...

Eddig is csalásnak tartottam az egész szavazást, most meg is győződtem róla.

Szégyellném magam a mentorok halyében, hogy ebbe belemennek, hiszen nekik tudniuk kell, hogy mi folyik a "színfalak" mögött. Van az a pénz....sajnos.
0

#20 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2012. november 18. - 18:24:00

Szia!

Kire gondolsz, hogy szólaljon meg? Azokra, akik hónapok óta semmit nem löknek oda nekünk, hiába irogatunk, ahogy eddig, semmi meg nem jelenik, de nem is tájékoztatnak arról, hogy "hé emberek, ne írkáljatok, megszökött a moderátor, nem adjuk le hozzászólásaitokat"!

Vagy ránk gondolsz, akkor én jelzem Neked, amit úgy is tudsz! Xarnak ránk! Lehet, hogy annyi pert akasztottak az irományaink miatt a nyakukba, hogy abból lett elegük. Találgathatunk, bolondozhatunk, de már nem olyan az oldal, mint régen, s talán nem is lesz!

Üdvözlettel: sermar
0

Topik megosztása:

• 157 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

4 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 4 vendég, 0 anonim felhasználó