Story Online fórum: Hová lesz a hozzászólásunk - Story Online fórum

Ugrás a tartalomhoz

Hová lesz a hozzászólásunk

#1 Törölt Felhasználó (ex-tag) - Témaindító hozzászólás

• torolt-felhasznalo-ex-tag
  • Csoport: Guests

Elküldve: 2009. június 13. - 08:52:39

Néhány napja regisztráltam, de bármelyik cikkhez szólok is hozzá, egyik sem jelenik meg. Vajon miért? Veletek is megtörténik? Írjuk meg itt a kimoderált véleményünket.
4

• 157 Oldal +
  • « Első
  • 155
  • 156
  • 157
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Egyéb válaszok erre a témára

#3121 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2009. július 18. - 10:23:21

Köszönöm!
Erre a megerõsítésre vártam! Remélem, tényleg egyre kevesebbünket lehet hülyének nézni!
0

#3122 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2009. július 18. - 10:00:22

Egy intelligens firkász, az ilyeneket meg sem hallgatja, nem, hogy megírja!!

Ne csodálkozz, jön az uborkaszezon, rinyálunk egy jót, és elhúzunk a retekbe a Bahamákra!!

Egyáltalán, azt sem értem, hogy ez faxkalap miért mindig antiszimpatikus szerepeket kap!?
A "Szeress most!"-ig azt sem tudtam, kicsoda, csak amikor egyszer elhírelte, hogy frigyelészik!!
És?????????
Volt már ilyen eset a világtörténelemben!!

Ezek, akik évek után, némi lozsi reményében kiteregetik a szennyesüket, nem színészek, fõleg, nem mûvészek, hanem szánalomra méltó bagázs!!

UFF!!
0

#3123 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2009. július 18. - 09:30:27

No, miután gondolom, ezt úgysem teszik be a Kárpáti Levente cikk hozzászólásaihoz.

A „permanens színházi rendezés” csak azt jelenti, hogy folyamatosan fõnöki posztban szeretné érezni magát, mert mint mondta, nem jó beosztott. Nem való neki az epizodista szerep, jelenti ki magáról. Színész lévén tudhatná, hogy kis szerep nincs, csak rossz színész. A JÓ színházi rendezés lehet valódi érték, bár a család fontosságával és értékével szerintem sem ér fel. Ha nem volt lényeg az interjúban a magánélet, akkor miért is esett szó az eltartottságáról? És mibõl gondolja, hogy egy igazi férfi arról ábrándozik, hogy eltartsák? Ellenkezõleg!
Intelligens ember valóban nem dicsekszik azzal, hogy nincs rend az életében. Intelligens színész valóban nem adja el anyja, apja halálát, elhagyott gyerekét (már ha tényleg van!) és minden rinyálását a médiának. És intelligens újságíró nem érzi úgy, hogy neki kéne megvédenie az interjúalanyát.

0

#3124 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2009. július 15. - 15:34:11

Érdekes, a keblences barátnéjának a sitkós évek alatt miért nem gondokodott a lányáról?

Arról a tehénrõl is megjelentek a cikkek, hozzá is mondtam a véleményt, aztán nem jelent meg egyik sem!

Szóval, kezd tele lenni a napozóm ezzel az oldallal!
0

#3125 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2009. július 11. - 18:01:30

Biztos õ küldte el a cikket a csokikukipapának remélem azért a kisfiút nem perli el tõlük Macerás lenne mert még pici a gyerek idõigényes és neki reggelente minimum egy óra a hajtupírozás meg a feslõ fecske megvarrása   
0

#3126 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2009. július 11. - 17:21:48

Meg is lesz a bosszú, ne aggódj! Rambó János majd kitalál valamit, mert, mit is mondott?
Inkább neki hisz a nép, amint buzukis, mint a dákónak!!

Ha rajtam múlik, és a Dákónénak hiszek!
0

#3127 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2009. július 10. - 09:03:38

Nem hagytalak el éppen azt irtam megyek veled.Nna most a Pákó ügyhöz nincs hozzászólás azt kell ide leírnom,hogy a lefordított cikket biztos M iniRambó küldte el Pákópapának Ágica vallomására válaszul,tõle simán kitelik,sõt már vártam a bosszút   

0

#3128 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2009. július 09. - 10:19:33

Maki lányom, nem hagyhatsz magamra!
Majd jól megaszondom, hogy te is viháncoltál, aztán borsót fejtünk évhosszadt!! Amint egy hamuba sült cipõke!!

Én nem tehetek róla, ha nem keresnek meg a pöcék, mert akkor adnék nekik logopédusan is!!
Bár, találkozom a szok kici szárgával, akik, majd jól nekiveselkednek vetkõzni, vagy könyvet írni, oszt jólkinézünk!!

Segáz!!!!!!!!
Megnézzem õket is, hiszen erõs az én gyomrom!!
0

#3129 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2009. július 09. - 08:36:57

Nna a Hajdú-Sarka Noémicskét elõször mutatták meg   Jajj de kár,hogy nem vettem be a felejtõtablettámat már megint-csorrót még zigóta korában is láthattuk az uh felvételeken -de az én hibám,hogy elgurult a gyógyszerem Swallow te sok pörre fogsz járni mert most a pöszék és minimanók is megharagudtak rád és elég sok van belõlük a celebvilágban Bódy,Minirambó stb. de sebaj én is m1k
0

#3130 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2009. július 06. - 18:18:59

Ne bosszankodj baba, már leadták õket. Kivéve az enyémet, mert el mertem mondani, hogy a Szikorányi Robcsek egy irigy, a vallása mögé bújó gidázó! Aki, még pösze is és undormányosan törpe.
Szellemileg is, ha ilyeneket ír!!
0

#3131 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2009. július 06. - 14:25:06

Na akkor most ide irom mert megnéztem a Zalatnays riportot nem a mait a múlthetit amin az elhizásáról van szó.Olvastam az újságban a cikket és azt mondja most 70kg felett van de nem árulja el mennyivel én leírtam ugy 20-30-al nem tudom miért nem jelenhetett meg mert ha ez igy kényes téma akkor minek mutogatják a fotót?Vagy vakuljak meg amiért látom amit látok? vagy mit irjak,hogy szerintem anorexiás? Félreértés ne essék nekem is van súlyfeleslegem bõven de akkor én meg mondjam azt 50 felett vagyok?Kiványcsi vagyok mi a fészkes fenének van a hozzászólás ha nem adják le fõleg ha nincs benne trágár szó vagy durvaság?Mint a mai Szikorás cikk az is kiverte nálam a biztosítékot egyenlõre 0 hozzászólás van,hiszi a piszi  
0

#3132 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2009. július 06. - 11:17:27

Van itt törvény????????????
Amikor a hontyatyák, nyanyák megszavazzák, hogy adóztassák meg a rohadáncs költségtérítést, ha, már a gyes két éves lesz, a családi pótlékot nem emelik, viszont adózik, a nyögdíj sem emelkedik?

Aztán VÉLETLENÜL háromszorosára emelintették a lozsit!!!!!!!! Majd az õsszel visszaszavazzák, hogy bocsika!!
Miért õsszel? Miért nem azonnal?????????????
Na, és akkor a modiknak az a legfontosabb dolguk, hogy a hozzászólásokat moderálják??????????????????? Meg elveszik???????????
0

#3133 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2009. július 06. - 06:52:59

Olvastam is az ország barátjáról,hogy mennyiért sorselemez és milyen sikerrel,hogy közben telefonál többször is......hát jó nagy arcátlanság az már biztos de ez kell bizonyos embereknek mert ahogy az sms csikot néztem ott elcsöppennek a beirók még ha a fele is valódi......maga olyan jó ember miért nem ön a miniszterelnök?a 2 évesem is önt nézi nemhiába a gyerek érzi ki a jó ember.......ja pont neki való a mûsor stb.Mónikát meg védik egyik oldalon ahol a 12 órás mûsorszünetrõl van szó merthogy ez túlzás meg menjen dolgozni a sok unatkozó anyuka???meg állitólag nem néznénk ha nem lenne bunyó.....meg a gyerek ne nézzen ilyet...jó ne nézzen de megnézi ezért találták ki a karikát meg a besorolást...amikor leadták is tudták gond lesz.....csak egyrészt enyhébb büntetésre számitottak másrészt leszarták te mit nézel nyáron mert õk nyaralnak.Most pénzbüntetést akarnak mert ugye kifizetik aztán minden mehet a megszokott módon csak akkor mi értelme a törvénynek?semmi!
0

#3134 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2009. július 05. - 08:11:25

Maki, lelkem!
A sötétséget azért nézheted, mert, ha náluk világos vanik, az akkor sem hoz semmi okosságot!
Ha egy mûsorban megjelenik egy mûsorvezetõ, minimum annyi az elsõ dolga, hogy szalonképes legyen! Ha volt is olyan, bár, nem tudom elképzelni, valaki nem ér rá piperézni adás elõtt, akkor azt ne jelentse be!

Mónyikát ár megszólták, hogy ápolatlanul és BÜDÖSEN jelent meg a felvételre!
Naná, kikérte magának, utána meg az elfoglaltságaira hivatkozott.
Ne hivatkozzon!
Neki ez a munkája, egy utcaseprõtõl, autószerelõtõl , munka után elnézhetõ, bár víz ott is van!

A háziasszony sem áll neki tétsztát rityiztetni retkes karmokkal, mondván sorryka, nem volt idõm körmöt gyalulni!

Mónyikánt igénytelenségét leszûrheted arról is, hogy mázsányi testére a gardedámok folyton két számmal kisebb öltözéket aggattak, amit õ büszkén viselt!

A sukár Józsi megjelenése tökéletes, eleinte kikérte magának a tegezést, utána már õ is visszategezett!!
Eleinte kikérte magának a pofonpartit, aztán, õ is csak megvárta a biztonságos embereket, pár monokli múltán!!!

De, õk a sztárok nálunk!!!!!!!!
0

#3135 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2009. július 04. - 17:31:05

Jajaja egyes celebecskéknek nyalják a seggét mint Claudia és sorolhatnám na mikor még megirtam,hogy õ állitása szerint akkor tûzi fel a haját ha nem mosta meg -csoda hogy leadták de hogy védték már,hogy soha nem ápolatlan...most vitatkozzak vele,hogy miért mondta ezt élõ adásban?Nem én találtam ki.Panka nem sérült mert visszament dolgozni mert csak pár órát van távol nem 8órákat...most meg kiderül a háttérmunka foglalja le...na most akkor mi van?Érdekes a Nócira a Rékasiékra de még folytathatnánk a sort kikre miért nem mond a többség rosszat?Mert kulturált normális nem nagyzolós emberek.Miért fáj az igazság?Most épp Mónikától vagyok ki meg az RTL-tõl,hogy órákig a sötétséget nézhetjük a sötét mûsor végett mert õk ilyenkor 3 hónapig nyaralnak aki otthon tvz-ne az le van szarva.
0

#3136 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2009. július 04. - 07:43:39

Nos, a hozzászólásokat megint elvitte a moderátor!
Unalmas, hogy az ember elmondja a véleményét kultúrált módon és nem jelenik meg!!!!! Szánalmas!
0

#3137 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2009. július 01. - 12:34:00

Asztalos, most adtál egy jó ötletet! A cikkekhez, csakis dícshimnuszt fogok írni, mert az okosabbja olvas a sorok között is!
Szuper!
0

#3138 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2009. június 30. - 20:43:12

Volt néhány dolog amit meg kellet hirdetnem.
Sok hirdetési oldalt kipróbáltam, de volt egy amelyik nagyon tetszett.
Gyakorlatilag az összes dolgot pillanatokon belûl eladtam ennek az oldalnak a segítségével.
Gondoltam megosztom mindenkivel a tapasztalatomat, tehát ha erre a linkre kattintasz: aprohirdetes akkor eljutsz az oldalra.
Ingyen hirdetés adható fel korlátlanul.
0

#3139 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2009. június 13. - 10:28:57

Némely "celeb",(kiszel,molnárdebella,gasparcsámpásbanda stb.)aki tudja,hogy hízelgõ hozzászólást nem remélhet,egyszerûen letiltja a negatív értelemben íródott vélemények közlését!...és,ha azt akarják,hogy némi hízelgõ is legyen róluk olvasható,õk maguk álnéven írnak olyan dícshimnuszt,hogy még õk is elalélnak tõle.....

0

Topik megosztása:

• 157 Oldal +
  • « Első
  • 155
  • 156
  • 157
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó