Story Online fórum: Kiszel tünde "rajong - Story Online fórum

Ugrás a tartalomhoz

Kiszel tünde "rajong

#1 Törölt Felhasználó (ex-tag) - Témaindító hozzászólás

• torolt-felhasznalo-ex-tag
  • Csoport: Guests

Elküldve: 2009. április 24. - 06:55:26

Ez a topik sokáig mûködött,eltûntették....de ennek a topiknak élni kell tovább,mivel az említett személlyel kapcsolatban szerintem sokakban fogalmazódik meg mondanivaló,amit le kell írni!Itt a lehetõség!!!
0

• 126 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Egyéb válaszok erre a témára

#1 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2012. december 04. - 07:50:22

Üzenet megtekintéseIdézés: sermar - Dátum: 2012. október 28. - 12:19:42

Valamelyik adón láttam, hogy már mutatkozott is valahol az új hódolóval, de annyira nem volt fontos, hogy meg is jegyezzem, hogy hol jelentkeztek együtt!
Nem Károly bácsi féle pasi, megint egy fiatalabb ürgét horgászott a banyája! :tongue:

A féltett gyermeke vajon mit szól az "új testvérkéhez"???? :biggrin:

Én még csak nemrég láttam a kis nyálasszájú új szerzeményt, hét végén nyilatkozott a naptárdíva, hogy igazából már nem is akart újabb naptárt készíteni, de ez a kis fizetett selyemfiú beszélte rá.

Amúgy én Trutykót egyáltalán nem bírom- különben is mikor vonul már vissza, hisz hónapokig ezzel szerepelgetett, no engem nem riasztott meg-, de ezt a megnyilvánulását nagyra értékelem:

újabb peresélyes

Szerkesztve nellcsike által: 2012. december 04. - 08:21:47

0

#2 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2012. október 28. - 12:19:42

Valamelyik adón láttam, hogy már mutatkozott is valahol az új hódolóval, de annyira nem volt fontos, hogy meg is jegyezzem, hogy hol jelentkeztek együtt!
Nem Károly bácsi féle pasi, megint egy fiatalabb ürgét horgászott a banyája! :tongue:

A féltett gyermeke vajon mit szól az "új testvérkéhez"???? :biggrin:
0

#3 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2012. október 21. - 05:33:27

Már megint egy ifjú hódolója van. Hazudik a vén szipirtyó..:nevet:

Üzenet megtekintéseIdézés: sermar - Dátum: 2012. október 08. - 11:57:16

http://www.storyonli..._meg_nem/39989/

Láttuk már ezt az idiótát minden "műfajban"!!!

Azt megkérdőjelezem, hogy egyáltalán ismer bármilyen értelmes verset.

Egyébként valahol azt nyilatkozta, - igaz ki is vágták egy idő után a képből - hogy kemény munkával keresi a pénzét.

Vajon kinek, mi a kemény munka???? :-))))))))))))))))))))))))))

Megjelent szerencsétlenről megint több kép, hogy enyeleg valami fiatal fiúval, s felháborodott, hogy valaki lekapta.

"Ide a rozsdás bökőt", hogy szándékosan Ő maga fotóztatta magát, mert régen szerepelt a szerencsétlen banyája!

0

#4 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2012. október 17. - 11:32:26

Kiszel még mindig Zámbó Jimmyről.....

Ki nem szarja le kiszeltünde interjúját Zámbó Jimmyvel?Mit akar ez a parazita még mindig,már rég lecsengett ez a téma......
Most,Komár László halálhírét hallva,hogy kutakodhat ez az élősködő egy "titkos" felvétel után,ahol az énekessel összebújva fényképészkedett! Szégyellje magát káráló hülye vén tyúk!!!
Figyeljétek meg,talál egy ilyen felvételt,ha másképp nem csináltat egyet,a technika ma már mindent megold!!!
0

#5 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2012. október 08. - 11:57:16

http://www.storyonli..._meg_nem/39989/

Láttuk már ezt az idiótát minden "műfajban"!!!

Azt megkérdőjelezem, hogy egyáltalán ismer bármilyen értelmes verset.

Egyébként valahol azt nyilatkozta, - igaz ki is vágták egy idő után a képből - hogy kemény munkával keresi a pénzét.

Vajon kinek, mi a kemény munka???? :-))))))))))))))))))))))))))

Megjelent szerencsétlenről megint több kép, hogy enyeleg valami fiatal fiúval, s felháborodott, hogy valaki lekapta.

"Ide a rozsdás bökőt", hogy szándékosan Ő maga fotóztatta magát, mert régen szerepelt a szerencsétlen banyája!
0

#6 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2012. október 05. - 10:31:25

Kiszel ahogy még nem láttad című cikkhez,mert ahová írtam tuti nem jelenik meg,nem baj itt olvasható!

Bár biztos nem jelenik meg,mint mostanában egy hozzászólás sem - nem baj bemásolom a fórumba is,ott elolvashatja ,aki akarja - milyen jellemző ez kiszelre!Meg sem fordul a fejében,hogy el menjen dolgozni,tisztességes munkával keresni a kenyeret,továbbra a piócaságból akar bevételre szert tenni!Remélem a káváházakból kivágják,mint a macskát sz.....ni!!!!60 évesen,és olyan szélütötte ábrázattal (ahogy kinéz),nem valószínű,hogy bárkit is alkotásra ihletne,mint múzsa! Nevetséges, menjen nyugdíjba.....bár a megélhetési pereskedésből nem tudom,hogy lesz e nyugdíja?! A szerencsétlen gyereket sajnálom,mennyit szégyenkezhet lüttyő anyja miatt!!!!
0

#7 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2012. augusztus 02. - 07:13:21

Donatellát baleset érte....

Hatvan évesen inkább a főzőkanál illene a kezébe miután elvégez egy főzőtanfolyamot - mert egy országnak bebizonyította,hogy halvány fogalma nincs a főzésről - mint a roller kormányrúdja! Nevetséges,szánalmas káráló vén tyúk!!!!

Gondolom ez a hozzászólás sem jelenik meg,mert az utóbbi időben hiába írogatunk ide véleményeket,nem jelentetik meg,úgy hogy egyre ritkábban jövök erre,már -már két-három havonta csak,míg régebben naponta itt voltam!!!!
0

#8 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2012. augusztus 02. - 07:13:21

Donatellát baleset érte....

Hatvan évesen inkább a főzőkanál illene a kezébe miután elvégez egy főzőtanfolyamot - mert egy országnak bebizonyította,hogy halvány fogalma nincs a főzésről - mint a roller kormányrúdja! Nevetséges,szánalmas káráló vén tyúk!!!!

Gondolom ez a hozzászólás sem jelenik meg,mert az utóbbi időben hiába írogatunk ide véleményeket,nem jelentetik meg,úgy hogy egyre ritkábban jövök erre,már -már két-három havonta csak,míg régebben naponta itt voltam!!!!
0

#9 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2012. július 06. - 09:32:18

Üzenet megtekintéseIdézés: Candide - Dátum: 2012. július 05. - 10:53:13

Nincs olyan szerencsénk,hogy igaz a hír! Szerintem menjenek a szag után......szerintem megtalálják a büdösböskét! :merges: :merges: :merges:

Besírtam a hozzászólásokat olvasva. :nevet: Gondolom, megint valami arab tevehajcsárokkal tömött tengerparton sütteti magát, reménykedve,hogy célba ér a magának csokor.
Unalmas vén szárcsa! Ezek szerint csak az idétlen Story-nak hiányzik, ha ebből még cikket is másol. :almos:
0

#10 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2012. július 05. - 10:53:13

Üzenet megtekintéseIdézés: nellcsike - Dátum: 2012. július 03. - 10:27:00

Reménykedjünk, hogy tényleg eltűnt!

Kiszel Tündének nyoma veszett

Nincs olyan szerencsénk,hogy igaz a hír! Szerintem menjenek a szag után......szerintem megtalálják a büdösböskét! :merges: :merges: :merges:
0

#11 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2012. július 03. - 10:27:00

Reménykedjünk, hogy tényleg eltűnt!

Kiszel Tündének nyoma veszett
0

#12 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2012. június 27. - 10:13:32

Üzenet megtekintéseIdézés: Candide - Dátum: 2012. június 25. - 07:39:37

ÚJ LOVAGJA VAN KISZELNEK.....

.....és a fiú anyukája mit szólt,amikor megtudta,hogy ez az öregasszony tette rá koszos karmait fiatal fiacskájára?A partnerkölcsönzőből már ilyen ficsúrokat is lehet kölcsönözni?! Az árfolyam gondolom magasabb,mint Károlykarcsiféle korosztálybelieknél......Nyilván valahonnan megint pert nyert az öldökös néni,onnan a lehetőség az újabb pasi kölcsönzésre!....de hogy már pedofil is az öregasszony......szánalmas.....nevetséges!!!!Szégyellje magát!!!!! :remult: :merges: :csodalkozik:

Ma reggel láttam valamelyik újság címlapján, hogy rácuppant a kiccsillagra. A Mészáros Elek Janira! Majd együtt fognak danolni falunapokon? Kukorica Jancsi, meg az ő szőrmókja. :nevet: :nevet:
0

#13 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2012. június 25. - 07:39:37

ÚJ LOVAGJA VAN KISZELNEK.....

.....és a fiú anyukája mit szólt,amikor megtudta,hogy ez az öregasszony tette rá koszos karmait fiatal fiacskájára?A partnerkölcsönzőből már ilyen ficsúrokat is lehet kölcsönözni?! Az árfolyam gondolom magasabb,mint Károlykarcsiféle korosztálybelieknél......Nyilván valahonnan megint pert nyert az öldökös néni,onnan a lehetőség az újabb pasi kölcsönzésre!....de hogy már pedofil is az öregasszony......szánalmas.....nevetséges!!!!Szégyellje magát!!!!! :remult: :merges: :csodalkozik:
0

#14 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2012. május 30. - 06:51:32

Linkjeim

Milyen jellemző büdösböskére!Aki nem isteníti ,nem bókol neki,az szánalmas bunkó!Nem fogja fel az agya helyével,hogy ő szánalmas,nevetséges! Ajánlanék neki végre egy főzőtanfolyamot,ne csak földszínű kotyvalékot tudjon alkotni bugyogószínű nevetséges konyhájában......és "legényfogó" löttyöket,hanem az éhenkórász nyakiglábnak tanuljon meg főzni!!!!!! :merges: :merges: :merges:
0

#15 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2012. május 09. - 16:54:21

Nameg még egy :)

Ennek az ismétlése megy a héten :)
0

#16 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2012. május 09. - 16:40:13

Ne maradjatok ki az élvezetből.

Hal a tortán

Szerkesztve Benta által: 2012. május 09. - 16:41:09

0

#17 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2012. március 07. - 09:09:09

Üzenet megtekintéseIdézés: bucimanci - Dátum: 2012. március 06. - 17:28:21

Nyugi életkém, felmegy a vérnyomásod. Hadd pofázzon a hülye szárcsa, meg az ő ügyvédkéje. Csak rá ne fázzon, mert tanúj ais lehetett az esetnek, lévén nem két ember egy ilyen kiránduláson. És mint tudjuk, szemőke sokkal nagyobb tuskóságokat is tesz, mint az újság vissza nem adása. Az tetszik, különben, hogy ő vesz újságot... Hát zabálni valót se a fogpocoknak, nem hogy újságot..

Remélem, a töndér néni olvasta a hozzászólásokat, és berasztásodott a szemöldöke! :nevet: :nevet: :nevet: :nevet: Ha, mincs eksön, a Virdzsike ügvéddel kiktalálnak valamit, csak perelni lehessen? :nevet: :nevet: :nevet: Vén kráva!
0

#18 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2012. március 06. - 17:28:21

Nyugi életkém, felmegy a vérnyomásod. Hadd pofázzon a hülye szárcsa, meg az ő ügyvédkéje. Csak rá ne fázzon, mert tanúj ais lehetett az esetnek, lévén nem két ember egy ilyen kiránduláson. És mint tudjuk, szemőke sokkal nagyobb tuskóságokat is tesz, mint az újság vissza nem adása. Az tetszik, különben, hogy ő vesz újságot... Hát zabálni valót se a fogpocoknak, nem hogy újságot..

Üzenet megtekintéseIdézés: Candide - Dátum: 2012. március 05. - 13:29:34

Linkjeim

A cikk szerint a fodrásznál ült ,amikor meghallotta,hogy az egyik hazugsága "visszaköszön" a rádióban.....ezen annyira felhúzta magát,hogy nem is engedte,hogy befejezzék a frizuráját (?!) .....mert egy madárijesztőn a kóc jobban áll,mint ennek a lénynek a hajnak nevezett kóc a fején!!!!! :merges: :merges: :merges:

0

#19 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2012. március 05. - 13:29:34

Linkjeim

A cikk szerint a fodrásznál ült ,amikor meghallotta,hogy az egyik hazugsága "visszaköszön" a rádióban.....ezen annyira felhúzta magát,hogy nem is engedte,hogy befejezzék a frizuráját (?!) .....mert egy madárijesztőn a kóc jobban áll,mint ennek a lénynek a hajnak nevezett kóc a fején!!!!! :merges: :merges: :merges:
0

#20 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2012. március 05. - 13:19:26

Kiszelt betámadták.....

No,ezek szerint már elfogyott a Fluor Tomitól peren kívül kicsalt másfél millió....?! Készül az újabb perre,vagy peren kívüli megegyezésre a rádióval és a betelefonálóval is....állítólag mindkettő perelhető!Megélhetési pereskedő......szegény gyereke,mennyit kell még szégyenkeznie az anyja miatt!!!!!
Egyébként a legütősebb hazugságokat mindig ő terjesztette magáról,amikor a nyaralásai során a rajongók hadáról,felkínált tevékről......és igenis ő állította egyszer a hajóskapitány rajongását is! Jegyzetelni kellene,hol,mikor,kinek mit hazudott,mert ellentmondásokba keveredik,azonkívül a nemlétező szerelmei - pl.Károly is hazugság volt,mindenki tudta,hogy bérkísérgető volt - is mind hazugságokra épültek!Egész élete egy nagy hazugsághalmaz! Szégyellje magát!!!!! :merges: :merges: :merges:
0

Topik megosztása:

• 126 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó