Story Online fórum: Miért nincs...? - Story Online fórum

Ugrás a tartalomhoz

Miért nincs...?

#1 Törölt Felhasználó (ex-tag) - Témaindító hozzászólás

• torolt-felhasznalo-ex-tag
  • Csoport: Guests

Elküldve: 2007. július 27. - 09:06:28

Miért nincs sehol semmi Jensen Acklesrõl?Sehol egy interview, sehol egy életrajz!!!Legalább valami hírt írhatnának az Odaát-ról!!!
0

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Egyéb válaszok erre a témára

#1 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2007. november 26. - 16:58:06

Nem gondolom hogy ciki leírni magyarul, csak most így írtam!!!Baj?Jensen Ackles egy színész....
0

#2 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2007. november 23. - 13:35:41

Az interjú,ha nem tévedek,nem tudsz magyarul,vagy csak ciki normálisan leírni? Egyébként ki az a Jensen Ackles?? 
0

#3 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2007. november 15. - 20:42:44

www.jensenacklesfans.com Ezen a lapon mindent megtalálsz!!!!
0

#4 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2007. november 14. - 15:06:05

MSN CÍMÉT TUDJA VKI?
0

#5 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2007. augusztus 08. - 16:28:32

oké!Azért én értettem!
0

#6 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2007. augusztus 08. - 09:28:16

JENSEN!!!(elírtam az elõbb)
0

#7 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2007. augusztus 01. - 20:18:16

Hát igen!
0

#8 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2007. augusztus 01. - 19:38:40

Gondolom mennyire várod, én is várnám ha Mo.-ra jönne Jesen !!!!!
0

#9 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2007. augusztus 01. - 10:11:09

Nem õrültség! Tényleg nem õrültség4Ha ennyire oda vagy érte meg vissza akkor megértelek!Én most aug.15.-én megyek Mark dedikálásra meg pár számot elénekel és iszonyúan várom!!Ez lesz a másid találkozás!jupppííí!
0

#10 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2007. július 30. - 11:50:31

Köszi, de több mint 400 képem van róla!!! Tiszta õrültség, nem?
0

#11 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2007. július 30. - 11:44:26

Sok szerencsét és kitartást kívánok az újságíráshoz, ha tényleg azt akarod csinálni!!
0

#12 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2007. július 30. - 09:11:39

Nincsmit!Szeretek böngészni!
0

#13 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2007. július 30. - 09:06:20

Mondjuk ezeket már nagyjából tudtam, mert egész nap Jensenes oldalakat böngészek, csak jó lenne látni több újságban, meg a TV-ben, mert így csak angol interview-kat tudok megnézni! Na de mindegy, azért köszi h egy ilyen kis kérdésre ennyi idõt pazaroltál!!!KÖSZÖNÖÖÖM!!!!! Kedves tõled!
0

#14 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2007. július 30. - 09:02:54

Hehe!Szivesen!Mondtam én nagyon szeretek keresgélni a neten! Ha kell még valami csak szólj!Én rendelkezésedre állok!Mert imádok keresgélni mint már mondtam...Am meg szeretnék újságíró lenni!De még nem biztos...
0

#15 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2007. július 30. - 08:55:16

ÓÓÓ!!!Köszi!!!Imádlak!!
0

#16 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2007. július 29. - 13:04:02

Lásd,hogy kivel van dolgod:

Jensen Ackles 1978 március 1-jén született a Texas állambeli Dallas-ban. Édesapja Alan Ackles színész, aki rendszeres szereplõje volt a Dallas-nak és a Walker, a texasi kopó-nak is.

Két éves kora óta modellkedik, azóta számtalan TV-s reklámban szerepelt, de 17 éves koráig kerülte a filmes világot. Akkor kötött vele szerzõdést egy színészügynökség, majd nem sokkal késõbb meg is kapta az elsõ szerepét.
A középiskola után átköltözött Los Angeles-be, ahol azonnal kapott egy epizódszerepet a Sweet Valley High címû sorozatban, majd állandó szereplõje lett egy másik iskolai témájú szappanoperának, a Mr. Rhodes-nak. A sorozat nézettsége a kezdetektõl fogva alacsony volt, de ugródeszkaként szolgált, hogy bejusson az NBC hosszú évek óta folyó szappanoperájába, az Életünk napjai-ba. 97-2000 között állandó szereplõje volt a sorozatnak.
2001-ben szerepelt a Marilyn Monroe életérõl szóló Blonde címû minisorozatban, és ekkor tûnt fel elõször a Dark Angel-ben, ekkor még epizódistaként. A Max-szel együtt megszökött Ben-t játszotta, aki a külvilág borzalmainak hatására megõrült. Állandó szereplõ csak a következõ évadtól lett, mint Alec, Ben ikertestvére.
A sorozat vége után rendszeresen feltûnt a Dawson és a haverokban.
2004-ben producerként is kipróbálta magát a The Plight of Clownana-val, amelyben szerepelt is. Ebben az évben lett állandó szereplõje a Smallville-nek.
Az igazi kiugrást mégis 2005 hozta meg számára, amikor is a Szívek szállodájából ismert Jared Padalecki-vel fõszereplõje lett a Warner Bros új sorozatának, a Supernatural-nek. A sorozat egy, a természetfeletti gonosz ellen küzdõ különleges képességekkel megáldott testvérpárról szól.
A Supernatural elsõ évada még véget sem ért, de a stúdió már a következõ évadról tárgyal a két fõszereplõvel tehát úgy tûnik Jensen karrierje fölfelé ível.
0

#17 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2007. július 29. - 13:02:29

És még egy kis ajándék:
Elérhetõségek:

Jensen Ackles
1122 S. Robertson Blvd.
Los Angeles, CA 90035
USA

Jensen Ackles Fan Club
P.O. Box 850812
Richardson, TX 75085-0812
USA

jensenackles@studiofanmail.com

0

#18 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2007. július 29. - 13:01:38

És na vajon mire akadtam rá!Egy magyar rajongó oldalra!Itt van még:Teljes neve: Jensen Ross Ackles
Született: 1978. március 1., Dallas, Texas, USA.
Magasság: 185 cm (6’1”
Gyerekkor

A PEOPLE 2005 Legszexisebb Férfiak egyike, Jensen Ackles Roger Alan Ackles színész és Donna Joan Shaffer második gyermekeként látta meg a napvilágot az Egyesült Államokban. Bátyja, Joshua 3 évvel idõsebb, míg húga, Mackenzie 7 évvel fiatalabb nála. Ereiben ír, brit és skót vér is csörgedezik. Szülei a Jensen nevet (akkori) ritkasága miatt adták neki. Iskolái között szerepel a Dartmouth Elementary School(1990), Apollo Junior High School(1993), Lloyd V. Berkner High School (1996). Tanulmányai alatt kosárlabdázott és megismerkedett a modellkedéssel is. Sportorvosnak készült a Texas Tech Egyetemen, de végül Los Angeles-be költözött, hogy színész lehessen.

Karrier

Színészi pályafutását 1996-ban kezdte el. Debütálását vendégszerepei jelzik különbözõ sorozatokban(Mr. Rhodes, Sweet Valley Hugh, Cybill), majd 1997-ben csatlakozott az NBC híres telenovellájának, az Az Életünk Napjai-nak (Days Of Our Lives) stábjához. Eric Brady szerepéért megkapta a Legjobb Férfi Felfedezett (Best Male Newcomer) díját a ’98-as Soap Opera Digest Award-on. Ugyanezért a szerepéért.a Daytime Emmy Award-on három alkalommal is jelölték a Drámai Sorozatban Kiemelkedõ Fiatal Tehetség (Outstanding Younger Actor in Drama Series) kategóriájában (1998, 1999 és 2000).

2000-ben elvált a DOOL (Az Életünk Napjai) stábjától és a Blonde címû, Marilyn Monroe-ról szóló minisorozatban szerepelt. 2001-ben James Cameron Dark Angelcímû sorozatában elõször egy egyepizódos szerepet kapott, a fõszereplõ Max (Jessica Alba) sorozatgyilkos „bátyjá”-nak alakjában (Ben), majd mint Alec visszatért a show-hoz Ben ikertestvéreként mint állandó szereplõ egészen a sorozat sajnálatos lefújásáig (2002).

2003-ban csatlakozott a WB csatorna Dawson és a haverokbefejezõ évadjának stábjához, C.J., Jen Lindley szerelmét alakítva. Majd leforgatott néhány epizódot a Fox késõbb törölt show-jához, a Still Life-hoz. 2004-ben egy 16 perces rövidfilmben, a The Plight of Clownana-ban szerepelt, majd visszatért Vancouver-be(ahol a Dark Angel-t is forgatták), hogy csatlakozzon a Smallvillestábjához. Bár a válogatáson Clark Kent szerepére jelentkezett, amit végül Tom Welling kapott meg, a show alkotóinak úgy megtetszett Jensen, hogy megalkották a Lana Lang (Kristin Kreuk) szerelméért küzdõ Jason Teague alakját.

2005-ben fontos szerepe volt a Devour címû filmben, majd Jensen megkapta élete legnagyobb kiugrási lehetõségét a Warner Bros (ami mostantól The CW-ként ismert) Supernaturalcímû új misztikus-fantasztikus drámasorozatában.

Jensen legújabb project-je a Ten Inch Herocímû filmben Priestly szerepe, a premier 2007-re várható.

Jól ki kaptál!Mert szeretek cikkeket keresgélni a net-en és máshol is!
0

#19 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2007. július 29. - 12:59:53

Született: 1978. március 1., Dallas
Jelenleg 29 éves.

tessék itt van még!
0

#20 Törölt Felhasználó (ex-tag)

Elküldve: 2007. július 29. - 12:57:41

Sõt ha szeretnéd akkor add meg az email címed mert RENGETED NAGYON JÓ képet találtam!=)
0

Topik megosztása:

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó